Transport krajowy i międzynarodowy

 

U nas znajdziesz wiele praktycznych informacji o transporcie krajowym i międzynarodowym

 
maj
12 '17

Najlepszy wybór opakowania

Najlepszy wybór opakowania

(...) modele są dosyć tanie i jest to jednocześnie najbardziej prosty sposób na to, żeby spakować różnego typu przedmioty. Przydatne będzie przy nich zastosowanie maty bąbelkowej. Opakowania zabezpieczające muszą być solidnej konstrukcji. W łatwy też sposób opakowania pozwolą nam przewieźć produkty, czy przetrzymać je na magazynie. Pudełka klapowe to jest niezwykle ekonomiczny produkt, o czym też warto wspomnieć. Mamy też fasonowe, o których wyjątkowo często mówi się, że są kartonami wykrojnikowymi. Jest to niezwykle szeroka przede wszystkim grupa opakowań, posiadających bardzo (...)

Publikacje: logistyka, przewozy, transport

 
grudzień
14 '16

Bezpieczeństwo w transporcie międzynarodowym

Bezpieczeństwo w transporcie międzynarodowym

(...) kierowcy jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa drogowego i odpowiedzialne zabezpieczenie towaru, tak by został dostarczony bez większych usterek. Transport towarów niebezpiecznych wymaga szczególnej ostrożności co wydaje się oczywiste, gdyż towar niebezpiecznych zagraża życiu ludzkiemu, a tę wartość należy chronić szczególnie. Każdy kierowca powinien posiadać nie tylko wiedzę o tym, jak pokonać trasę, w którą się wybiera, ale znać także specyfikę kraju przez który będzie (...)

Publikacje: logistyka, przewozy, szkolenia, transport

 
grudzień
09 '16

Outsourcing logistyczny w e-sklepach

Outsourcing logistyczny w e-sklepach

(...) nie decydują się na outsourcing logistyczny dla sklepów internetowych, to o ile sklep stanie się popularny i zamówień będzie spływać coraz to więcej, o tyle niemal każdy sklep internetowy musi się w końcu na to zdecydować. Wybierając konkretnego kontrahenta, warto przyjrzeć się kilku aspektom. Najważniejsze jest doświadczenie takiej firmy w prowadzeniu usługi jaką jest outsourcing logistyczny dla sklepów internetowych. Ważna jest również cena. Należy sprawdzić co ona obejmuje. Jeśli jest to jedynie konfekcjonowanie produktów i ich przewóz, może to być trochę za mało. Jak potwierdza specjalista ds. konfekcjonowania towarów w firmie logistycznej Raben - outsourcing logistyczny dla sklepów (...)

Publikacje: logistyka, przewozy, transport

 
grudzień
12 '15

Kompleksowa obsługa logistyczna

Kompleksowa obsługa logistyczna

(...) sprzedaży wyrobów na szeroką skalę, zwykle poszukują dwóch do trzech operatorów, którzy zapewnią im kompleksowe rozwiązania. Jest to rozwiązanie o tyle korzystne, że gwarantuje świetną pozycję negocjacyjną, skupienie liczby dostawców, bezpieczeństwo realizacji zlecenia (w razie niemożności zrealizowania przez jednego podwykonawcę jest możliwość zastąpienia go kolejnym, bez narażania się na wyższe koszty i tracenie czasu na poszukiwanie dostawcy). Typowy łańcuch usług logistyczny składa (...)

Publikacje: logistyka, przewozy, spedycja, transport

 
październik
19 '15

Samochód w warsztacie - czym są filtry fap/dpf

Samochód w warsztacie - czym są filtry fap/dpf

(...) paliwa. Chodzi tu bowiem o to, że zanieczyszczenia filtrów powstają nie tylko z paliwa, lecz też z powietrza. Dlatego jeśli chcemy mieć sprawne auto przez długie lata, to powinniśmy o nie dbać poprzez usuwanie filtra cząstek stałych. W osiągnięciu tego celu niezbędny jest również dobry mechanik samochodowy, który wykona dla nas wszystkie (...)

Publikacje: auto, mechanika, motoryzacja, przewozy, samochód